Serenay Sarıkaya Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serenay Sarıkaya Fan Clup

●♥|Serenay Sarıkaya Fan Clup|♥●

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Üsteki Üyeye Armağan Hediye Et
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:42 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Üstteki Üyeyi Ne Kadar Seviyorsun?
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:41 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Hey Bakar Mısın Gif Yapıyorum
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:39 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Size Bir Sürprizim Var!!!!
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:38 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» İdil'mi Nazlı'mı
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:36 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Adminler Bakın
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:35 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Geri kalmis
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:34 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Öneri
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptySalı Kas. 09, 2010 7:18 pm tarafından twiada

» Sizce Adanalı Yavuz Dizi de Rolünü Nasıl Oynuyor
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyCuma Tem. 09, 2010 11:38 am tarafından ♥●serenay ♥●

En iyi yollayıcılar
♥Prenses♥Serenay♥
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Xp7r1410Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Xp7r1410Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Xp7r1410 
♥ -- >'ѕєяєηαу' < -- ♥
Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Xp7r1410Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Xp7r1410Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Xp7r1410 
♥Serenay*Nurşah♥
♥●serenay ♥●
melisa_sofia
twiada
Serenay_Görkem
♥●serenay ♥● mehmet ♥●
~Gülsu
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette

2 posters
YazarMesaj
♥Prenses♥Serenay♥
Admin
Admin
♥Prenses♥Serenay♥

Ruh Hali : Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Yogun10
Teşekkür Sayısı : 9

Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Empty
MesajKonu: Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette   Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptySalı Mart 23, 2010 4:56 pm

Oktay Kaynarca ve Halil Ergün, Sette Çok Eğlendiklerini Söylediler.
tv8'de ekrana gelen Zara'nın sunduğu Salı Sefası'nın konukları şarkıcı Kıraç, oyuncu Halil Ergün, Oktay Kaynarca ve Hande Subaşı idi.

Programda türkü söyleyen ikili sette de şarkı söyleyerek eğlendiklerini belirttiler.

Halil Ergün, "Ben sette şarkı söylüyorum, türkü söylüyorum. Göbek atıyorum. Başka türlü olmaz. Başka türlü çekilebilir mi o fabrikasyon?" diye konuştu.

Kaynarca kendisinin de sette şarkı söylediğini anlattı ve "Bi koyveriyorum susturabilene aşk olsun" ifadesini kullandı
http://serenaysarikayafun.yetkinforum.com
♥ -- >'ѕєяєηαу' < -- ♥
Admin
Admin
♥ -- >'ѕєяєηαу' < -- ♥

Ruh Hali : 29
Teşekkür Sayısı : -2

MesajKonu: Geri: Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette   Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyÇarş. Mart 24, 2010 7:28 pm

teşekkürler gönderdiğin haberler süper
♥Prenses♥Serenay♥
Admin
Admin
♥Prenses♥Serenay♥

Ruh Hali : Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette Yogun10
Teşekkür Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette   Başka Türlü Vakit Geçmiyor Sette EmptyPerş. Mart 25, 2010 7:03 pm

Saol Diana çok araştırıyorum hele ki söz konusu OKTAY KAYNARCA ise... Smile

1 sayfadaki 1 sayfası