Serenay Sarıkaya Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serenay Sarıkaya Fan Clup

●♥|Serenay Sarıkaya Fan Clup|♥●

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Üsteki Üyeye Armağan Hediye Et
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:42 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Üstteki Üyeyi Ne Kadar Seviyorsun?
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:41 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Hey Bakar Mısın Gif Yapıyorum
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:39 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Size Bir Sürprizim Var!!!!
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:38 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» İdil'mi Nazlı'mı
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:36 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Adminler Bakın
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:35 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Geri kalmis
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mayıs 30, 2012 10:34 pm tarafından ♥Serenay*Nurşah♥

» Öneri
Oktay Kaynarca Röportajı EmptySalı Kas. 09, 2010 7:18 pm tarafından twiada

» Sizce Adanalı Yavuz Dizi de Rolünü Nasıl Oynuyor
Oktay Kaynarca Röportajı EmptyCuma Tem. 09, 2010 11:38 am tarafından ♥●serenay ♥●

En iyi yollayıcılar
♥Prenses♥Serenay♥
Oktay Kaynarca Röportajı Xp7r1410Oktay Kaynarca Röportajı Xp7r1410Oktay Kaynarca Röportajı Xp7r1410 
♥ -- >'ѕєяєηαу' < -- ♥
Oktay Kaynarca Röportajı Xp7r1410Oktay Kaynarca Röportajı Xp7r1410Oktay Kaynarca Röportajı Xp7r1410 
♥Serenay*Nurşah♥
♥●serenay ♥●
melisa_sofia
twiada
Serenay_Görkem
♥●serenay ♥● mehmet ♥●
~Gülsu
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Oktay Kaynarca Röportajı

2 posters
YazarMesaj
♥Prenses♥Serenay♥
Admin
Admin
♥Prenses♥Serenay♥

Ruh Hali : Oktay Kaynarca Röportajı Yogun10
Teşekkür Sayısı : 9

Oktay Kaynarca Röportajı Empty
MesajKonu: Oktay Kaynarca Röportajı   Oktay Kaynarca Röportajı EmptySalı Mart 23, 2010 4:49 pm

15 tane çocuk istiyorum'
Oynadığı rollerin üstesinden hakkıyla gelmeyi başaran Oktay Kaynarca Kanaltürk'te yayınlanan Laf Aramızda programına konuk oldu.

Kurtlar Vadisi'nin Çakır'ı, Adanalı'nın Komiser Yavuz'u ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, magazin müdürümüz Bilal Özcan'ın Kanaltürk'te yayınlanacak Laf Aramızda programına konuk oldu. Sevdiği kadını çok sahiplendiğini belirten ünlü aktör yarın saat 15.20'de yayınlanacak programda çok ilginç açıklamalar yaptı.

KABA DİYEMEZLER

Korumacı bir kişiliğe sahip olduğunu belirten ünlü oyuncu "Değer verdiğim kadına etrafında hep şeffaf bir koruma perdesi kurmak duygusu vardır içimde. Ancak maço biri değilim" dedi. Lokantada sevdiği kadının sandalyesini çekmediğini, ceketini tutmadığını söyleyen Kaynarca, "Bu göstermecilik geliyor bana. Bunu yapmadan da hakikaten sevgini anlatabilirsin diye düşünüyorum" şeklinde konuştu. Bir kadının kendisi hakkında kaba diyemeyeceğini de iddia eden başarılı sanatçı, "Düşüncesiz de diyemez, saygısız da. Bu kötü tabirlerin hiçbirini kullanmazlar. Çünkü öyle bir şeye izin vermedim hayatımda" diye konuştu

10-15 ÇOCUK İSTERİM

Çocuklara çok düşkün olduğunu belirten Kaynarca şöyle konuştu: "Bir gün evlenirsem bu çocuk için olur. Çok seviyorum. Ben milletin kucağından çocuk alıp seviyorum. Karıma herhalde her sene doğur diyeceğim. Antony Queen gibi 10- 15 tane çocuk yapacağım." Hobileri arasında araba yarışı olduğunu anlatan ünlü oyuncu, "Ralliye katıldım önümüzdeki haftalarda Castrol yarışları var ona da katılacağım. Arabadan indiğinde müthiş bir ruh boşalması yaşıyorsun. Parmaklarının ucundan çıkıyor her şey. Müthiş bir duygu" dedi.
http://serenaysarikayafun.yetkinforum.com
♥ -- >'ѕєяєηαу' < -- ♥
Admin
Admin
♥ -- >'ѕєяєηαу' < -- ♥

Ruh Hali : 29
Teşekkür Sayısı : -2

MesajKonu: Geri: Oktay Kaynarca Röportajı   Oktay Kaynarca Röportajı EmptyÇarş. Mart 24, 2010 7:31 pm

15 tane çocukmu istiyor
♥Prenses♥Serenay♥
Admin
Admin
♥Prenses♥Serenay♥

Ruh Hali : Oktay Kaynarca Röportajı Yogun10
Teşekkür Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: Oktay Kaynarca Röportajı   Oktay Kaynarca Röportajı EmptyPerş. Mart 25, 2010 4:37 pm

Öyleymişş çocukları çook seviyo demek

Oktay Kaynarca Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oktay Kaynarca Röportajı
» Oktay Kaynarca TV8
» Oktay Kaynarca Fotolar
» Oktay Kaynarca Biyografi
» Oktay Kaynarca'nın Yeni Evi